Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar...

5 posters

Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Empty Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar...

Mesaj tarafından Xenoma. Paz Şub. 10, 2008 12:57 pm

arkadaşlar sanırım bu topic açılmamış hiç. merak ettim ne tarz müzik dinliyorsunuz. ben çok büyük ağırlıklı olarak metal dinlerim. tabi bunlarıda alt dallara bölecek olursak death meatal, black metal ve doom metal dinlerim. içeceğim zamanlarda da türk sanat müziği çok hoş gidiyo. aojksdhoıashdoıas neyse sizlerin cevaplarınıda bekliyorum. aa bu arada söylemeyi unuttum rap, hip hop en nefret ettiğim tarzdır.Very Happy dinleyenler sinirlenip küfür etmesin sakın:D sadece düşüncem bu.

bu arada amon amarth favori grubum (death metal nordic bir tarz). alın size amon amarth... metal sevenler mutlaka death in fire parçasını dinlesin.

Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Amonam16
Xenoma.
Xenoma.
Chieftain
Chieftain

Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Empty Geri: Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar...

Mesaj tarafından Misafir Paz Şub. 10, 2008 2:21 pm

Metallica hastasıyımdır bütün gün metal dinlerim heavy metal favoi Smile

Türk sanat musikisi dinlerim derdim ama rTURK kızar Very Happy Very Happy asdadada
son aldım duyumlarıma göre Metallica Türkiyeye geliyormuş inş. doğrudur Smile herturülü gidicem Hemde istanbula geliyormuş Very Happy istanbulda olmayanlar düşünsün yazın burdaymış Metallica Smile Smile

Misafir
Misafir

Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Empty Geri: Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar...

Mesaj tarafından RuThL[3]SS[RLK] C.tesi Şub. 23, 2008 5:57 pm

Ben genelde alternatif rock dinlerim ama ayri olarak bullet for my valentine metallica rammstein de hosuma gidiyor.Tabiki Avril Lavigne en sevdigim kişi Very Happy .Türk olarak Pentagram hosuma gidio. SeBo'yu tartışmak bile istemiorm. Duman da spr . En nefret ettiklerime gelince Arabesk ve teckno music affraid

RuThL[3]SS[RLK]
Shaman
Shaman

Character sheet
ZARs:
Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Left_bar_bleue50/50Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Empty_bar_bleue  (50/50)

Mesaj tarafından Fuck Paz Şub. 24, 2008 1:32 am

harbi haklisin arabesk and teckno suxx
LİNKİN PARK rulezz..
Fuck
Fuck
Grunt
Grunt

Character sheet
ZARs:
Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Left_bar_bleue50/50Dinlediğiniz müzik tarzları? ve en sevmediğiniz tarzlar... Empty_bar_bleue  (50/50)

Mesaj tarafından KiLLeR[RLK] Paz Şub. 24, 2008 5:47 pm

wowww Xenoma bizdensin ^^ Metalllllllllllllllllll ( bu arada amon amarth süper Very Happy )

dota fanart abi metalica coktannn bitirdi biletleri gecmis olsun kacırdın Very Happy sanırım 28 inde Very Happy
KiLLeR[RLK]
KiLLeR[RLK]
Peon
Peon

Mesaj tarafından Fuck Paz Şub. 24, 2008 9:21 pm

bitmişmi oha gitmek istiodum ona ben :'( :'(
Fuck
Fuck
Grunt
Grunt

Character sheet
ZARs:

Mesaj tarafından Inflames.[RLK] Paz Şub. 24, 2008 9:57 pm

Walla Ben Serbest Takılıorum Ama Türk Rock Sevioyorum..
Inflames.[RLK]
Inflames.[RLK]
Shaman
Shaman

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mart 03, 2008 2:31 pm

nere bıtırıyo olm ben herturlu gırcem oraya:D sen rahat ol biletlemi gırcem bide bilete paramı vercem amk kac paradır allah bılır Very Happy biletixde tanıdıklarım war o ayarlıcam dedi Very Happy

Misafir
Misafir

- Similar topics