Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgililer Günü!!!!!!!!

4 posters

Sevgililer Günü!!!!!!!! Empty Sevgililer Günü!!!!!!!!

Mesaj tarafından Eviltr[RLK] Perş. Şub. 14, 2008 10:54 pm

Evet arkadaşlar sevgililer günü denen bu garip günde sevdiğimiz o aşklarımızı gzl bir gün yaşatalım. Biliyorsunuzki onların için bu tür anlamsız günlerin önemi büyük:d Bir yemek ısmarlama sonra bir sinema veya dolaşma eve gelip naz yapan sevgilinizi zorla öpmeye çalışmalar bunlar gzl şeyler... Eğer bir partneriniz yoksada hiç üzülmeyin çünkü insanların karşısına elbet hayalindeki insan çıkıyor.. Bende inanmazdım ama bizzat başıma geldi hemde sevdiğim insana önceden çok çok kötü davranmıştım. Herneyse sözlerimi şu cümlelerle bitirmek istiyorum Very Happy:D

sevgi ne güzel şey degil mi?tanrı'nın bize verdiği en güzel hediye,hiç olmadık zamanda içimize alev gibi

düşen dünyadaki en güzel duygu bence hayatın gerçek anlamı dimi?SADECE SEVGİLİ ANLAMINA

SÖLEMİYORUM BÜTÜN SEVDİKLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ ÇÜNKÜ ONLARI NE ZAMAN

KAYBEDECEĞİMİZİ BİLEMEYİZ Kİ ONLARI NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİZİ SÖLEYECEK ŞANSIMIZ

OLMAYABİLİR kral Nejat Alp Very Happy
Eviltr[RLK]
Eviltr[RLK]
Chieftain
Chieftain

Sevgililer Günü!!!!!!!! Empty Geri: Sevgililer Günü!!!!!!!!

Mesaj tarafından MLTHR[RLK] Cuma Şub. 15, 2008 5:57 am

sevgi güzeldir degerini kıymetını bılırsek her zaman ıyıdır ama bu dunyada cok sevgisiz adi var onları ne yapıyoruz hemen tespit edip banlıyoruz ve bu hayattan tasfiye ediyor sonra karsılarına cıkıp ne oldu noob gg dıyoruz Very Happy
MLTHR[RLK]
MLTHR[RLK]
Chieftain
Chieftain

Character sheet
ZARs:
Sevgililer Günü!!!!!!!! Left_bar_bleue50/50Sevgililer Günü!!!!!!!! Empty_bar_bleue  (50/50)

https://clanrlk.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Xenoma. Cuma Şub. 15, 2008 2:01 pm

Sevgililer günü falan bos iş ama ne yaparsın işte o güne önem vermezsen hatun hemen custom kick kullanıyo.Very Happy neyse ben bile burda kutlama yapmak zorunda kalıyom. Sevginin kıymetini bilmek lazım. bilmediğin zaman iş işten gectiginde insan anlıyor. o zmnda bir anlamı pek kalmıyor.
Xenoma.
Xenoma.
Chieftain
Chieftain

Mesaj tarafından EMcN[RLK] Cuma Şub. 15, 2008 3:45 pm

Sevgililer günü denen günün kutlu olması dileklerimle.. Tabii aşkın kıymetini, değerini bilmek gerekli...
EMcN[RLK]
EMcN[RLK]
Peon
Peon