Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HamachiSetup PAylasımı

3 posters

HamachiSetup PAylasımı Empty HamachiSetup PAylasımı

Mesaj tarafından zekischen[RLK] Paz Ocak 20, 2008 12:37 am

Ne ise yarar derseniz Burdan LAN dan w3 , cs aklınıza Lan dan ne gelirse oynayabilirsiniz HamachiSetup Kurduktan sonra ayarları yapıyorsunuz sonra sanki AG warmıs gibi Kardsıdaki kisi oyunu kurunca siz görüyor ve giriyorsunz en sevidigim yanı ise Delay 0 Lag 0 süper bi sekilde oynabilirsiniz Link allta

Link :http://uploaded.to/?id=a4p5w2

Ayarlarına gelince kısaca anlatıcam cünkü bnm de fazla bilgim yoq Smile

ilk önce setup u kurun sonra update yani güncelemeyi yapın sonra power tusu gibi bi tus war ona basın seceneklerden AG kurun veya AG girin olucak Eger baska bi arkadasınız AG kurmussa Ag gir diyin ve arkdasınınız kurdugu Agın adını yazın sifre koymussa sifreyi girin Eger kurmamıssısa siz kurun Smile

Umarım Anladınız ss li vermek isterdim ama dedigim gibi anlamıyorum öle ss isinden felan İYİ FORUMLAR What a Face
zekischen[RLK]
zekischen[RLK]
Chieftain
Chieftain

HamachiSetup PAylasımı Empty Geri: HamachiSetup PAylasımı

Mesaj tarafından Fuck Paz Ocak 20, 2008 3:55 pm

ya ben ne zmn hamachi denesem ne ayaksa hep full deo bi giremedim suna ya Very Happy
Fuck
Fuck
Grunt
Grunt

Character sheet
ZARs:
HamachiSetup PAylasımı Left_bar_bleue50/50HamachiSetup PAylasımı Empty_bar_bleue  (50/50)

Mesaj tarafından zekischen[RLK] Paz Ocak 20, 2008 8:13 pm

öle bisi demesi imkansız kendin ag kuruyorsun yada kurulu ag giriyorsun ayarlarını yapamamıssındır.
zekischen[RLK]
zekischen[RLK]
Chieftain
Chieftain

Mesaj tarafından RuThL[3]SS[RLK] Perş. Ocak 24, 2008 1:21 pm

Çok kolay birşey ya değişik oyunlar için anlatımları war zaten çogu forumda fifa için fln buraya koymaya grk yoq .

RuThL[3]SS[RLK]
Shaman
Shaman

Character sheet
ZARs:
HamachiSetup PAylasımı Left_bar_bleue50/50HamachiSetup PAylasımı Empty_bar_bleue  (50/50)