Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim

+2
MLTHR[RLK]
Npkr.[RLK]
6 posters

tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Empty tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim

Mesaj tarafından Npkr.[RLK] Ptsi Şub. 18, 2008 5:17 pm

slmlar beyler ben npkr nicimden de anlasılacağı gibi adım naci soyaddım peker bilmem size ne anımsattı adanalıyım seyhan doğumlu 23 12 1986 liyim ankarada oturuyorum istanbulda okuyorum bilgisayar müh.. w3 de 4 yıldır takılıyorum dotayıda 3 yıldır oynuyorum ama daha cok wow oyunuyorum... dotada artık peksarmıyo wowda takılıyorum dotayı arkadaşlar için geliyordum artık angelicten dolayı gelemiyorum çünkü angelice yapılanları pek hoş görmüyorum buraya gerçekten vakit ayıramıyorum çünkü program yazmakla ugrasıyorum ... aranızda c.com ve java bilen varmı bana yardımcı olsun yada coboll bilen varsa biraz yardımcı olabilirse bana sevinirim... neyse arkadaslar herşeye ramen sizleri tanımak güzeldi umarım arkadaşlıgımız bitmez ama tahircim sen neden beni f listiniden sildi ve clan dan atman hiç hoş değildi söyleseydin ben kendim de cıkardım ki hiçbişey söylemeden atman hiç hoş olmadı yani biz seninle eski arkadasız yoksa ben mi öyle zannediyorum inşallah ben yanlış düşünmüşümdür sende bi anlık sinirle yapmıssındır bütün bunları yaşına yakısmayan davranıslar içine girmemen dileğiyle hadi Allaha emanet ol msj yazarsan gircem buraya bu siteye hadi şimdilik görüşürüz gencolar...
ADI SOYADI: NACİ PEKER
DOTA NİCKNAME:npkr artık rlksı yok Very Happy:D:D

Npkr.[RLK]
Peon
Peon

tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Empty Geri: tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim

Mesaj tarafından MLTHR[RLK] Salı Şub. 19, 2008 3:18 am

selam naci

ben ole sanal bası bos ucu gorunmeyen arkadaslık ıstemıyorum soguk sıradan bır selamı bıle fazla gorurum sımdı sen dıyorsun kı ben bılgısayar muh okuyorum aferın sana. bız bu sıteyı clanın profesyonellesmesı amacıyla yaptık burada sadece net basında gecmıs vakıt degıl maddı kulfette vardır. sen nasıl muhendıslık ogrencısısın kı foruma bıle uye olmakda zorlandın. burada bır ton konu baslıgı var onbemlı doldurulması gereklı yerler var sen hala tanısma faslı gec olmus da bılmem neyın derdındesın. gec olan senın cok sonradan gelen selamın oldu. benım bole adamlara ıhtıyacım yok. burda profesyonellsemıyeceksek bırılerı emege saygı duymayacaksa , bazı arkadaslardan baska kımse caba harcamayacaksa hemen gıdebılır kı sende bu gıdenlerden oldun. gidebilirsin yolun acık olsun. bıze saglam adamlar lazım.
MLTHR[RLK]
MLTHR[RLK]
Chieftain
Chieftain

Character sheet
ZARs:
tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Left_bar_bleue50/50tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Empty_bar_bleue  (50/50)

https://clanrlk.yetkin-forum.com

tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Empty Geri: tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim

Mesaj tarafından Fuck Salı Şub. 19, 2008 12:22 pm

bişi soracam foruma üye olunmasi içn illa zorla yaptirimdami bulunmak lazım?
Fuck
Fuck
Grunt
Grunt

Character sheet
ZARs:
tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Left_bar_bleue50/50tanısma faslı geç oldu ama güç olmadı diyelim Empty_bar_bleue  (50/50)

Mesaj tarafından zekischen[RLK] Salı Şub. 19, 2008 4:16 pm

yürü be ilke Very Happy
zekischen[RLK]
zekischen[RLK]
Chieftain
Chieftain

Mesaj tarafından Angelic[RLK]123 Salı Şub. 19, 2008 10:41 pm

Bu yazdıklarmı clandaki herkesin okumasını isterim

Angelic[RLK]123
Grunt
Grunt

Mesaj tarafından MLTHR[RLK] Salı Şub. 19, 2008 10:53 pm

Anladım mehmet olmaz ben ıstemıyorum arkadas. Surada kım kımdır bolumu actık demı hanı nerde? Ventrıllo kurulum rehperı hazırlandı kım hazırlandı gerekırse zorşa bısışer yazılacak ama yazılacak . Clanca yapılması gerekn ısler var yapılacak. Sen ıs ısten gecmıs sonradan gelıyorsun onemı yok artık emege saygı yoksa baska bır onemı yok
MLTHR[RLK]
MLTHR[RLK]
Chieftain
Chieftain

Character sheet
ZARs:

https://clanrlk.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından _Shadow[RLk] Çarş. Şub. 20, 2008 5:26 pm

clanın gelısmesını ıstıyorsak hepımız fedakarlıklarda bulunmak zorundayız..
sonucta clan hepımızın clanı.
_Shadow[RLk]
_Shadow[RLk]
Peon
Peon

Character sheet
ZARs:

- Similar topics