Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wow warlock crit

2 posters

wow warlock crit Empty wow warlock crit

Mesaj tarafından Eviltr[RLK] Çarş. Nis. 09, 2008 9:18 am

Beyler wowla ilgilenen varsa veya merak eden şu videoya bir baksın. Orjinal serverda adam 13k vuruyorki bu müthiş birşey nadir rastlanır.
https://www.youtube.com/watch?v=OKMvMgfNSbE&feature=related
Eviltr[RLK]
Eviltr[RLK]
Chieftain
Chieftain

wow warlock crit Empty Geri: wow warlock crit

Mesaj tarafından _Shadow[RLk] C.tesi Mayıs 24, 2008 9:15 pm

imkansız shadow bolt zor ama olması ıcın ılk once 1 kere critlediginde uzerınınde shadow bolt ısareti cıkacak yaratıgın o zmn attıgı shadow boltlar dha fazla damage verıyor baska turlu tek seferde 13 bin imkansız vrdır bişey
_Shadow[RLk]
_Shadow[RLk]
Peon
Peon

Character sheet
ZARs:
wow warlock crit Left_bar_bleue50/50wow warlock crit Empty_bar_bleue  (50/50)

Mesaj tarafından Misafir Paz Mayıs 25, 2008 6:45 pm

way amk ohaa 13K kritk ben kendi serverimde çıkaramadım o kritigi admın carla girmem lazm Razz Razz Razz

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Eviltr[RLK] Salı Mayıs 27, 2008 12:05 pm

Beyler itemların crit vurma sansını arttıran özellikleri var dün yanın en iyi warlock oyuncusunu izledim 3 kisiyi tek alıyor 2 rogue bir mage eğer bilen varsa 2 rogueun ve magein yapacaklarını tahmin edebilir.
Eviltr[RLK]
Eviltr[RLK]
Chieftain
Chieftain

Mesaj tarafından _Shadow[RLk] C.tesi Mayıs 31, 2008 11:58 am

warlock ırk olarak sate acı cketıre cektıre olduren bır class dogru bır talentle yapacagı sey affi talentınden coex e vermesı bu sayede pesınde dolandıra dolandıra alır hepsını ne kdr magenın curse sılme buyusu olsada bır warlock kolay oldurulemez wow da
_Shadow[RLk]
_Shadow[RLk]
Peon
Peon

Character sheet
ZARs:

Mesaj tarafından _Shadow[RLk] Salı Tem. 01, 2008 10:17 am

yanlız warlock eskıden cok dıslanmıstı herkes amele gbi warrıor warrıor dıodu gorduk dkljfasdf warlock gucu eskı halıne gore %200 arttırıldı blizz tarafından inanılmaz bir dps vurarak alt ust ettı dungeonları herkesın vazgecılmezı oldu talentler dogruysa asla dps de 1. lık ten dusmeyen bır ırk oldu buna dayanamayan diger class oyuncuları blizz e basvurarak %100 e dusurttuler gucunu warlock'un bu gucu dusurulmus halı yanı warlock un Very Happy yaptıgı seylerı gorsenız aklınız doner.

ahn'quiraj lvl 70 undead warlock pve talent Twisted Evil Twisted Evil baya iyi oynarım warlock ve iddalıyım her isteyenlede vs yapılır fırsatım olsa dha neler yapacamda
_Shadow[RLk]
_Shadow[RLk]
Peon
Peon

Character sheet
ZARs:

Mesaj tarafından _Shadow[RLk] Salı Tem. 01, 2008 10:22 am

karsıdakı saglam bır warlock ıse o 3v1 i 1v1 dusureblır 2.5 saniyede
Smile

nası diosan rogue a fear mage ede seduc atcak succubusla o rogue uda varya bagıttıra bagıttıra ama bahsettıgın warlock un dunyanın en saglam warlock u oldugu tartısılır ben ne warlock lar gordum magtheridon serverindede gordum baya nihilum guıldınde dunyanın en saglam wow guıldı baslarındakı adam kungen 500 bin vurdu execute ile o skılı bılen lıfe a gore vurdugunu bilir boss a vurmustu ınanılmaz bır dps 100 rage and execute 2 sı bırlesınce kımsenın vuramayacagı bır dps ortaya cıktı bole oldu efsane adam kungen onun guıldıde ole 1 tn turk vr Very Happy gunde 18 saat emcburi online olmak gerekıyor o guılde gırmek ıcın ayrıca dha baska seylerde ıstıo en onemlısı playerlık ıstıo ii oynucan
_Shadow[RLk]
_Shadow[RLk]
Peon
Peon

Character sheet
ZARs: