Clan RLK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma!

ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Empty ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma!

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 21, 2008 2:08 pm

ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! 11112beler resimli anlatımla yapıcam 1 tane resim war saten ilk önce explorera 192.168.1.1 yazıp sıfrenizi felan girin OrTaN NAT ayarlarını tıklayın Nat Advanced setup ta dır ! cıkan ekranda APPLY onu tıklayın
karsınıza kutucuklu seler cıkıcak ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Cheesy oraya benım yaptım gibi yazınız AMA kenDi IP adresinizi girceksiniz tabiki benimkini deil ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Cheesy 6112 6112 -6119 6119 aynen yaazın resimdeki gibi sonra Save yapıp cıkın işlem cok basit

Ip adresnizi öğrenmek için Başlat Çalıştır a gelin oraya cmd yazın cıkan siyah ekrana ipconfig yazıp kendi IP mizi görüyoruz bu kadar ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Smiley
ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Modify_inline

Misafir
Misafir

ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Empty Geri: ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma!

Mesaj tarafından zekischen[RLK] Ptsi Ocak 21, 2008 2:14 pm

Baq bu İyi oldu bnm ark da bu modemden wardı yapamamıstım Hataa yanlıslıkla bisi yatım internet exploar girerken türk telekom hatası felan bisiler yazmıstı Very Happy

Paylasımın icin Thx
zekischen[RLK]
zekischen[RLK]
Chieftain
Chieftain

ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma! Empty Geri: ZyXEL Modemi olanlar bakın Host olma!

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 21, 2008 2:20 pm

eyw ne demek ozman arkına söle bu siteye üye olsun Very Happy faydalansın bizden asdasdas Smile Smile

Misafir
Misafir

- Similar topics